FPH podepsala s francouzskou KEDGE Business School smlouvu o dalším Double Degree programu. Tentokrát pro MIMG.

Seznam Double Degree programů na Fakultě podnikohospodářské se rozrostl o další dohodu s francouzskou KEDGE Business School. Tentokrát byla 12. října 2023 podepsána dohoda pro náš anglicky vyučovaný program Master in Management (MIMG).

Nový Double Degree program, vyučovaný v anglickém jazyce na VŠE i KEDGE Business School, je otevřen všem zájemcům z řad studentů magisterského programu Master in Management (MIMG) na VŠE a KEDGE International EBP Programme na KEDGE Business School v Bordeaux. Počínaje akademickým rokem 2023/24 tak MIMG studenti tohoto programu stráví první rok studia na své domovské univerzitě a druhý na univerzitě hostující, kde budou mít možnost vybrat si ze dvou zaměření (Global Management nebo Marketing). Každá škola může v rámci programu vyslat až 5 studentů za jeden akademický rok.

Po splnění všech studijních náležitostí obou institucí pak absolventi programu obdrží tyto dva magisterské diplomy:

• VŠE: Master in Management
  • KEDGE: EBP International diploma (Diplôme de l’Ecole Multinationale des Affaires)

Pro více informací o studiu Double Degree programu se obracejte na koordinátorku programu Master in Management (MIMG), Petru Boučkovou na petra.bouckova@vse.cz.

O KEDGE Business School

Byla založena v roce 2013 a vznikla sloučením dvou francouzských obchodních škol: BEM (Bordeaux Ecole de Management, zal. 1874) a Euromed Management (Marseille, zal. 1872), čímž se stala největší byznys školou ve Francii. International BBA je mezinárodní bakalářský program KEDGE, který nabízí studentům minimálně 2 roky strávené v zahraničí a 1 rok odborné praxe.

V letech 2022-2023 zařadil časopis Financial Times KEDGE na 39. místo v žebříčku nejlepších evropských obchodních škol a na 7. místo v žebříčku 10 nejlepších francouzských obchodních škol.

KEDGE je jednou z 1% byznys škol na světě, které jsou držitelem prestižní akreditace Triple Crown (AMBA, EQUIS a AACSB).