FPH uzavřela smlouvy o spolupráci v oblasti výzkumu, vývoje a inovací s Výzkumným ústavem bezpečnosti práce, v.v.i. a Výzkumným ústavem práce a sociálních věcí, v.v.i.

Dne 9. září 2020 podepsal děkan Fakulty podnikohospodářské prof. Ing. Ivan Nový, CSc. rámcové smlouvy o spolupráci v oblasti výzkumu, vývoje a inovací s ředitelem Výzkumného ústavu bezpečnosti práce, v.v.i. a pověřeným ředitelem Výzkumného ústavu práce a sociálních věcí, v.v.i. PhDr. Davidem Michalíkem, Ph.D., DBA.

Následně proběhlo jednání mezi panem ředitelem a proděkanem pro vědu, výzkum a doktorské studium prof. Ing. Mgr. Martinem Lukešem, Ph.D. o konkrétní podobě spolupráce Fakulty podnikohospodářské s oběma výzkumnými ústavy.