Informace ke státním závěrečným zkouškám z ekonomie

S ohledem na sdělení MŠMT ze dne 27. března 2020 se státní závěrečné zkoušky zatím stále nemohou konat. Proto dochází ke zrušení dubnových termínů 17.4. a 27.4. SZZ z ekonomie. Studenti budou z termínu odhlášeni katedrou manažerské ekonomie.

Bohužel v současnosti nemáme informace, od kdy bude umožněno konání státních závěrečných zkoušek. Další termín státních závěrečných zkoušek z ekonomie je vypsán na 15.5. Pokud bude umožněno jeho konání, termín proběhne. Pokud by v případě jeho konání student nepřišel (a to i bez udání důvodu), bude z termínu vyškrtnut, a to bez započítání pokusu. Pokud ani v tomto termínu nebude možné konání SZZ z ekonomie, budou studenti z termínu automaticky odhlášeni (opět bez započítání termínu).

Další termíny státních závěrečných zkoušek nebudou v tuto chvíli vypisovány. Jakmile budeme mít další informace, budete o nich informováni.