Informace o zahájení zimního semestru 2020/21

Vážení studenti, vážení kolegové,

Dovolte, abychom Vás v návaznosti na jednání krizového štábu VŠE stručně informovali o plánovaném zahájení zimního semestru tohoto akademického roku.

Vzhledem k aktuálnímu vývoji šíření koronaviru zrušila FPH imatrikulace studentů prvního ročníku bakalářského studia a zrušila též konání mimosemestrálního předmětu pro první ročníky 33F100 Úvod do studia.

U standardní výuky FPH předpokládá prezenční konání v příslušných rozvrhových akcích. U předmětů skupiny oP a hP (povinných předmětů fakulty) ruší pro tento semestr FPH povinnou 50% účast na přednáškách. Bude-li hygienická situace vyžadovat u dílčích předmětů či rozvrhových akcí přechod na on-line výuku, rozhodnutí učiní na návrh vedoucího katedry děkan fakulty. Studenti budou o této skutečnosti informováni prostřednictvím InSIS. O plošném přechodu na on-line výuku rozhoduje výhradně rektorka VŠE.

O podobě konzultačních hodin (osobní x on-line účast) rozhoduje učitel na základě souhlasu vedoucího katedry. Učitel je povinen formu konzultačních hodin uvést v InSIS.

V případě karantény či onemocnění covidem postupujte dle opatření přijatých krizovým štábem a zveřejněných na webu VŠE.

Vedení FPH

Informace o opatřeních přijatých krizovým štábem VŠE dne 1. září 2020