Informace pro uchazeče o studium v bakalářských a navazujících magisterských studijních programech

Vážení zájemci o studium na Fakultě podnikohospodářské,

dovolujeme si vás informovat o aktuální situaci spojené s přijímacím řízením do bakalářských a navazujících magisterských studijních programů pro akademický rok 2020/2021:

1. Podmínky a termíny přijímacího řízení do studijních programů vyučovaných v českém jazyce se v tuto chvíli nemění. V případě, že aktuální situace nebude umožňovat účast na přijímacích zkouškách v plánovaných termínech, budeme usilovat o zmírnění dopadů mimořádné situace na uchazeče a budeme včas informovat o změnách, které umožní konání přijímacího řízení. Uzávěrka přihlášek zůstává 30. dubna 2020.
  2. V případě, že by rozhodnutím Vlády ČR nebyla umožněna fyzická přítomnost uchazečů ze zahraničí na přijímacích zkouškách, a fakulta by ji vyžadovala, těmto uchazečům vrátí VŠE zaplacený poplatek za přijímací řízení.
  3. Termín pro podání přihlášek do bakalářské programu Business Administration platí původní, tedy 10. června 2020. S ohledem na stávající situaci je možné výjimečně tento termín prodloužit do 30. června 2020. Pro aktuální informace sledujte webové stránky BBA.
  4. Termín pro podání přihlášek do navazujícího magisterského programu Master in Management zůstává původní, tedy 30. dubna 2020.  S ohledem na stávající situaci je možné výjimečně tento termín prodloužit do 30. června 2020. Pro aktuální informace sledujte webové stránky MIMG.
  5. Přijímací řízení do navazujícího magisterského programu Master in International Management (CEMS MIM) již probíhá. Zájemci mají stále možnost přihlásit se v rámci 2. kola, a to do 30. dubna 2020. Pro aktuální informace sledujte webové stránky CEMS MIM.

Přejeme vám hodně štěstí u přijímacího řízení!

• Autor: Hana Kruczková
  • Vytvořeno: