Inovační týden na FPH /28.-31.3. 2023/

28. března
31. března
2023

Již podruhé nás čeká inovační týden. Během 7. týdnu semestru, tedy 28.3. – 31.3. 2023, tak nebude probíhat tradiční rozvrhová výuka, místo ní se můžete zúčastnit aktivit podporujících moderní formy vzdělávání.

Cílem Inovačního týdne je modernizovat dosavadní formy výuku, podpořit interakci mezi studenty a podpořit zavádění Learning Management Systému (LMS) na VŠE.

I Fakulta podnikohospodářská se zapojuje s celou řadou aktivit. Čekají vás jak akce přímo na Žižkově, tak i exkurze mimo areál VŠE. Nenechte si ujít příležitost prohloubit své praktické znalosti, naučit se něco nového a potkat celou řadu nových lidí, a to jak vyučujících a spolužáků, tak i osob z praxe. V případě dotazů se obraťte na uvedené kontaktní osoby.

Inovační týden na FPH /28.-31.3.2023/