Institut managementu – pozvánka na dva zajímavé kurzy

Často vidíme kolem sebe případy rodinných firem, které nepřešly do další generace, protože členové rodiny spolu nezvládli komunikovat.

Jak zvládáte komunikaci ve vaší rodinné firmě? Uvažujete do budoucna o předání rodinného podniku?

Přihlaste se na kurz Úspěšné mezigenerační předávání rodinného podniku: procesy a postupy a nechte si poradit od odborníků na danou problematiku!

Institut managmentu vás zve na dva kurzy konající se na konci listopadu. První kurz: Úspěšné mezigenerační předávání rodinného podniku: procesy a postupy se uskuteční 29.11.2019 na VŠE. Druhý kurz: Mezinárodní projektový managment (v anglickém jazyce) se uskuteční od 28.11. 2019 do 30.11.2019. Více informací se dozvíte na webových stránkách kurzu.