Jak poznat spolužáky a získat tipy od starších spolužáků ještě před začátkem semestru? Přeci na Seznamováku FPH /1.-3.9./

1. září
3. září
2019

I letos máte možnost poznat své spolužáky ještě před zahájením akademického roku na Seznamovacím kurzu pro první ročníky! Ať už nastupujete na obor Podniková ekonomika a management nebo Arts management, tento běh je určen právě vám. Seznamovák se uskuteční již tradičně v areálu VŠE v Jindřichově Hradci a to v termínu od 1. do 3. září 2019.

Nejen, že budete mít možnost poznat se se svými budoucími spolužáky, ale získáte také spoustu užitečných rad a tipů od starších spolužáků, setkáte se s vedením fakulty a zjistíte, jaké všemožné studijní i volnočasové aktivity vám FPH nabízí. Program Seznamováku pro vás připravili starší studenti, kteří by vám touto cestou chtěli pomoci s prvními krůčky u nás na fakultě a informovat vás například o zajímavých předmětech, studentských spolcích nebo možnosti studia v zahraničí. O zábavu bude dobře postaráno od rána do večera a to nejen různorodými seznamovacími hrami, vědomostními kvízy a sportovními aktivitami.

Doprava: Společná doprava autobusem z Prahy nebo po vlastní ose

Cena: 1980 Kč (v ceně ubytování, plná penze, spousta aktivit, tričko VŠE, spousta užitečných informací a nových přátelství)

Více info: na seznamovacikurzy.vse.cz

Facebook událost