Kariérní Speed-Dating vol.2 /17.4. 2024/

Všechny studenty VŠE zveme na již 2. ročník Kariérního Speed-Datingu, který si klade za cíl spojit zajímavé firmy s mladými a ambiciózními studenty.

Letošní ročník je zaměřen výhradně na marketingové pozice. Podstatou tohoto setkání je najít vhodný „match“ pro vás jako studenta hledajícího práci v marketingu s firmou nabízející pozici v této oblasti.

📅 KDY: 17. dubna 2024 od 17:00 do cca 20:00 hodin

📍 KDE: V prostorách Akademického klubu VŠE (3. patro Italské budovy)

📝 Nutná REGISTRACE zdeRegistrovat se můžete do 7. 4. 2024 16:00.

Jak to probíhá?

Promluvíte si s vybranými zástupci firmy a po 7 minutách změníte stanoviště, dokud nevystřídáte všechny společnosti.

Po dokončení kolečka dostanete dotazník, ve kterém vyplníte, o kterou pozici v jaké firmě máte zájem. Po skončení akce bude následovat zhruba hodinový networking s cateringem, kde si můžete popovídat se zástupci firem, které vás zaujmou.

Na akci se můžete těšit například na společnosti: Unilever, Coca-Cola, Jaegermeister, Lindt, Siemens a mnoho dalších!
Upozornění: KMM a FPH si vyhrazují právo v případě potřeby změnit účastnící se firmy.

Kariérní Speed-Dating vol.2 /17.4. 2024/