Katedra logistiky obhájila mezinárodní odbornou akreditaci cELog ELA na další 3 roky

Katedra logistiky FPH obhájila mezinárodní odbornou akreditaci cELog Evropské logistické asociace. Držiteli této mezinárodní profesní akreditace je 32 programů pro odbornou oblast logistiky/supply chain managementu na univerzitách nejen v Evropě. Katedra logistiky je jednou ze dvou veřejných vysokých škol v ČR, které mohou tyto certifikáty udělovat.

Vzhledem k úspěšně ukončenému reakreditačního procesu, může katedra i nadále úspěšným absolventům své vedlejší specializace Logistika – mezinárodní přeprava a zasílatelství udělovat tyto certifikáty bez dalšího vzdělávání či dodatečných zkoušek, a to s platností až do roku 2027.

Všechny akreditované programy naleznete zde.