Konec přihlašování do vedlejších specializací na ZS 23/24 se blíží /do 15.8. 2023/

15. června
15. srpna
2023

Blíží se konec přihlašování do vedlejších specializací pro studenty, které čeká začátek navazujícího magisterského studia od zimního semestru 2023/24, tedy od září 2023. Vedlejší specializaci na ZS 23/24 si můžete registrovat do 15. srpna 23:59.

Vedlejší specializace je důležitou a nezbytnou součástí magisterského studia. Jejím účelem je rozšířit vaši odbornost, a to i do oblastí, které nesouvisejí s hlavní specializací. Přehled aktuálně vypsaných vedlejších specializací naleznete v InSIS. Registrace vedlejších specializací probíhá taktéž v InSIS (Moje studium – Portál studenta – Registrace/Zápisy vedlejší specializace). Fakulta podnikohospodářská nabízí 13 vedlejších specializací, přičemž jedna z nich není určena pro studenty FPH. Vybírat ale můžete z nabídky VS napříč všemi pražskými fakultami.

FPH otevřela pro ZS 23/24 dvě nové vedlejší specializace
  1. ESG 3ESG
    • Tato specializace vám poskytne komplexní vhled do problematiky udržitelnosti skrze koncept ESG. Získáte dovednosti spojené s výpočtem uhlíkové stopy nebo sepsáním nefinančního reportu, který bude součástí povinně zveřejňovaných výkazů každé společnosti.
  2. Management organizací pro budoucnost 3MB
    • Tato specializace je zaměřena na prohloubení a rozšíření vašich teoretických znalostí a praktických dovedností v oblasti řízení organizací a organizačního rozvoje. Budete mít možnost pracovat na případových studiích a projektech ve spolupráci se studenty například z University of Antwerp.

Kde najdete více informaci o vedlejškách, co nabízí FPH?

Všechny podstatné informace o vedlejších specializacích nabízených na FPH na jednom místě najdete na webu vedlejsky.cz. Absolventi navíc mají v rámci těchto webových stránek možnost k vedlejším specializacím vkládat hodnocení. Zjistíte tak zpětnou vazbu přímo od těch, kdo už vedlejší specializaci mají za sebou.