Marko Orel z Katedry podnikání se stal docentem

V úterý 21. listopadu 2023 předal rektor Vysoké školy ekonomické v Praze doc. Petr Dvořák během slavnostního jednání Vědecké rady VŠE jmenovací dekrety novým docentům. Za Fakultu podnikohospodářskou převzal jmenovací dekret Marko Orel z Katedry podnikání, který obhájil habilitační práci na téma „Proměna povahy spolupracujícího pracovního prostředí: Od otevřených flexibilních kanceláří a coworkingových prostor až po digitalizované pracovní alternativy“. Jmenován docentem byl s účinností od 1. srpna 2023.

Gratulujeme!

Habilitační práce „Proměna povahy spolupracujícího pracovního prostředí: Od otevřených flexibilních kanceláří a coworkingových prostor až po digitalizované pracovní alternativy.“ zkoumá dopad rostoucího trendu flexibilních kanceláří a coworkingových prostor na výkonnost, pohodu a schopnost spolupráce znalostních pracovníků. Představuje komplexní pohled na rychle se měnící prostředí pracovišť a jeho dopad na všechny zúčastněné strany.

Marko Orel z Katedry podnikání se stal docentem