Mimořádné výběrové řízení pro magisterské studenty na výměnné pobyty v LS 2020 /9.-24.7./

9. července
24. července
2019

OZS vyhlašuje mimořádné výběrové řízení na semestrální výměnné pobyty v LS 2019/2020 pro studenty navazujícího magisterského studia. Podávání přihlášek bude probíhat v době 9. – 24. 7. 2019 (do 15:00) a studenti si budou moci vybírat z cca 60 míst na partnerských školách v Evropě i zámoří. V rámci tohoto mimořádného výběrového řízení budou nabízena místa, která nebyla obsazena během výběrového řízení, jež se konalo v únoru/březnu 2019.

Pro konkrétní nabídku škol a harmonogram sledujte stránky OZS, kde bude seznam zveřejněn před začátkem mimořádného výběrového řízení. Přihlásit se mohou pouze ti studenti, kteří budou zapsaní do 1. – 3. semestru prezenčního navazujícího magisterského studia, a kteří na VŠE absolvovali minimálně jeden semestr studia. Pokud jste již v únoru/březnu 2019 úspěšně prošli výběrovým řízením (tj. byla vám přiřazena jedna z preferovaných škol v přihlášce), do mimořádného výběrového řízení se nebudete moci přihlásit.

Pro mimořádné výběrové řízení na LS 2020 platí stejná kritéria jako v rámci standardního magisterského výběrového řízení s tím rozdílem, že se budou započítávat předměty absolvované v cizím jazyce a studijní průměr v InSIS ke dni 28. 6. 2019. Body bude možné získat i za účast v Buddy programu během LS 2018/2019.