Nový díl podcastu S FPH do zahraničí: Francie, Marseille & Saint-Étienne

Druhá sezóna podcastu s FPH do zahraničí je tu! Do osmého dílu jsme pozvali studentku bakalářského programu Arts management, Polinu Bogoslavets, která stihla během svého studia vyjet už dvakrát na Erasmus do Francie. První absolvovala v ZS22 na KEDGE Business School v Marseille a druhý v ZS23 na EMlyon Business School v Saint-Étienne.

Poli během svého vyprávění prozradí:

• jak se ji povedlo uskutečnit hned dva výjezdy a proč zvolila zrovna Francii;
  • jak se liší život na jižním pobřeží v oblasti Provence-Alpes-Côte d’Azur a v regionu Auvergne-Rhône-Alpes;
  • jaké to je studovat na dvou uznávaných francouzských byznys školách
  • a jaké hlavní rozdíly vnímala během výuky.

Samozřejmě jsem se zeptali i na finanční náročnost pobytu a také, kdy a kde si nejlépe najít ubytování. Nebudou chybět ani tipy na výlety, cestování a kulturní záležitosti.

Vynikající croissanty, sýry, moře, víno, slunce – to jsou maličkosti, které ve Francii dělají život krásnějším 😀. Zkrátka se dozvíte všechny důvody, proč vyjet studovat právě tam.

Přejeme vám příjemný poslech našeho podcastu, který je dostupný na všech podcastových platformách.

Nový díl podcastu S FPH do zahraničí: Francie, Marseille & Saint-Étienne