Nový díl podcastu S FPH do zahraničí: Norsko & Turecko

Hostem třinácté epizody podcastu  S FPH do zahraničí je Sára Onderová, studentka bakalářského programu Arts management na Fakultě podnikohospodářské, která během svého studia vyjela hned na dva Erasmus pobyty. V ZS22 na Norwegian School of Economics v Bergenu v Norsku a v ZS23 do Turecka na Istanbul Bilgi University.

Jak vypadá Erasmus v Norsku a jak zase v Turecku? Na co je potřeba se připravit a jaké kulturní šoky Sára zažila? Nedostatek slunce v severské zemi nebo pobřežní podnebí Bosporského průlivu? Kdy si začít hledat ubytování, řešit povolení k pobytu, kolik si nachystat finančních prostředků a celkově, jak nákladné je žít půl roku v Norsku či v Turecku?

Výborná ryba, dechberoucí polární záře, cestování po Lofotech a krásy severu si získaly speciální místo v srdci Sáry. Nezaostávají ale ani nezapomenutelné zážitky z milionového Istanbulu, krása zdejších mešit, památek a samozřejmě nikdy nespící velkoměsto. Jaké zážitky považuje za ty nejlepší a kam z těchto dvou zemí by doporučila co nejdříve vyjet?

To vše a mnohem více uslyšíte v dnešní epizodě. Přejeme příjemný poslech!

Nový díl podcastu S FPH do zahraničí: Norsko & Turecko