Nový díl podcastu S FPH do zahraničí: Sheffield, UK

V dnešním díle podcastu S FPH do zahraničí se společně přeneseme do Sheffieldu. Je to studentské město a metropolitní distrikt v South Yorkshire na severu Anglie. O svých zážitcích během Erasmu právě v této oblasti nám povypráví studentka FPH Michaela Kamarášová, která vyjela v rámci navazujícího magisterského studia na Sheffield Hallam University

Míši jsme se zeptali, jaký byl vízový proces před odjezdem do Anglie, kdy si začít hledat ubytování a kolik peněz, je na to potřeba si odložit.

O co dalšího se s námi Míša v již pátém díle podcastu S FPH do zahraničí podělila:

• Bydlet na vlastní pěst, nebo radši na kolejích?
  • Chodit do restaurací nebo se naučit lépe vařit?
  • Nebát se cestovat po menších městech v Anglii, jelikož Londýn není všechno?
  • Navštívit Liverpool s atmosférou Beatles, nebo si zajet do krásného národního parku?
  • A co takhle podívat se na vlastní oči na královskou korunovaci?
  • Jak se liší kreditový systém na tamější škole, které předměty si zapsat a na jaký typ studia se připravit?
  • Zažila Míša kulturní šok během svého pobytu v zahraničí a co ji tam nejvíc štvalo?
  • a mnohé další 😀

Podcast si můžete poslechnout na všech podcastových platformách.

Nový díl podcastu S FPH do zahraničí: Sheffield, UK