Nový díl podcastu S FPH do zahraničí: Soul, Jižní Korea

Dnes se společně podíváme do země mimo EU. Hostem čtvrté epizody podcastu S FPH do zahraničí je totiž Sylvie Bartáčková, která se v letním semestru vydala studovat na Konkuk University v Soulu v Jižní Koreji. Povypráví nám o své výpravě do úplně jiného světa, o všech příležitostech, co Korea nabízí, o věcech, co nás mohou šokovat, ale co si určitě užijeme! Korea je totiž ideální místo pro zažití kulturního šoku. A nezapomněli jsme ani na školu. Sylvie se s námi podělila o postřehy o oboru Business Administration, který měla zapsaný.

Podívat se rychlovlakem do Pusanu? Ochutnat živé chobotnice se sójovkou? Kolik je v přepočtu na koruny 10 000 wonů a kde si hledat ubytování? Jaký je noční život v Soulu? Kde si dát nejlepší kafe? Stojí tento zážitek za potřebné administrativní procesy a chtěla by se Sylvie opět do Koreje vrátit? Odpovědi na tyto otázky se dozvíte právě v novém díle našeho podcastu! Tak neváhejte a pusťte si ho na všech podcastových platformách:

Nový díl podcastu S FPH do zahraničí: Soul, Jižní Korea