Nový díl podcastu S FPH do zahraničí: Velká Británie, Manchester

Hostem dvanácté epizody podcastu S FPH do zahraničí je Veronika Plačková, studentka bakalářského programu Podniková ekonomika a management, která v ZS23 odjela studovat na Manchester Metropolitan University.

Jak vypadá Erasmus ve Velké Británii? Na co je potřeba se připravit a jaké kulturní šoky Verča zažila? Kdy si začít hledat ubytování, řešit víza, kolik si nachystat finančních prostředků a celkově, jak nákladné je žít půl roku v Manchesteru?

Studentské spolky, přátelství na celý život, zajímavé akce, volně přístupné galerie a samozřejmě i cestování bylo tématem našeho rozhovoru s Verčou. Dozvíte se i, kde ochutnat nejlepší fish & chips a co dalšího může Velká Británie nabídnout.

Nový díl si můžete pustit na všech podcastových platformách. Přejeme příjemný poslech!

Nový díl podcastu S FPH do zahraničí: Velká Británie, Manchester