Nový díl podcastu S FPH do zahraničí: Portugalsko, Coimbra

Dnes se v podcastu S FPH do zahraničí společně podíváme do slunečného Portugalska. Tentokrát přijal pozvání Jan Kopecký, student bakalářského programu Podniková ekonomika a management. Jan se před týdnem vrátil ze svého studijního pobytu ve městě Coimbra, které se nachází v centrální části Portugalska. V ZS23 studoval na ekonomické fakultě Universidade de Coimbra, nejstarší univerzitě portugalsky mluvícího světa, která byla založena roku 1920 a v roce 2013 byla zapsána mezi památky Světového dědictví UNESCO.

Jan se ale do zahraničí nevydal sám – vzal si s sebou svou motorku, se kterou během Erasmu procestoval celé Portugalsko. Navíc se s ní potom na měsíc vydal prozkoumat JAR.

Pusťte si nový díl podcastu a dozvíte se:

• jak zábavné může být netradiční cestování,
  • co všechno Jana během jeho výjezdu potkalo
  • a která místa stojí za to navštívit.

Již klasicky jsme se pobavili i o organizačních a administrativních aspektech Erasmu.

Jestli uvažujete o tom, že strávíte semestr u oceánu, zkusíte si surfování a ochutnáte nejlepší Pastel de Nata, tak je tento díl přesně pro vás!

Nová epizoda je již dostupná na všech podcastových platformách. Přejeme ti příjemný poslech!

Nový díl podcastu S FPH ze zahraničí: Portugalsko