Nový díl podcastu Ze života FPH: Fashion event VISION24

Hosty nové epizody podcastu Ze života FPH jsou Šimon Běhan a Polina Bogoslavets, kteří stojí za módní přehlídkou VISION24 a kteří momentálně dokončují bakalářské studium programu Arts management na FPH. Poli a Šimona můžete slýchat v roli moderátorů našich podcastů Ze života FPH a S FPH do zahraničí, tentokrát se ale role vyměnily a Poli a Šimon jako hosté podcastu představili svůj projekt VISION PRAGUE.

Fashion event VISION mohou někteří z vás znát pod názvem SFS neboli Student Fashion Show. Takto se totiž jmenoval projekt, který vznikl minulý rok na akademické půdě v rámci předmětu Projektový management v umělecké sféře a Animace kulturního dědictví. První akce byla velice úspěšná, a proto se Poli se Šimonem rozhodli s projektem pokračovat a posouvat ho na vyšší úroveň. Nejsou na to ale sami, kromě nich jsou do projektu VISION zapojeni další studenti programu Arts management: Sára Onderová, Veronika Vojtěchová, Adam Hrubý, Tom Oleksink, Kateřina Makovičková a Pavlína Tisoňová.

Jak vznikl nápad na pořádání módních přehlídek od studentů pro studenty? Proč došlo ke změně původního názvu “SFS” na “VISION PRAGUE” a v čem se tyto projekty liší? Daří se jim vytvořit platformu pro mladé začínající návrháře a další kreativní lidi?

Vyprodaná Pragovka na SFS23, přeplněný Kolektor Cafe v rámci podzimní SFS VISION. Několik článků v Harpers Bazaar, ELLE, Cosmopolitan, HeyFomo a dalších. Co dál od týmu očekávat? Jaké projekty ještě chystají? Kdy a kam vyrazit na další módní přehlídku?

Aktuální informace o nadcházející přehlídce VISION24, která se uskuteční 3. května 2024 v prostorách Gabriel Loci, můžete sledovat na instagramu @visionprague. Vstupenky na akci jsou k dostání v síti GoOut.

To vše a mnohem více uslyšíte v dnešní epizodě podcastu. Přejeme příjemný poslech!

Nový díl podcastu Ze života FPH: Fashion event VISION24