Odborníci z URW učili vyjednávat studenty CEMS na speciálním semináři

Skupina studentů CEMS se nedávno zúčastnila intenzivního jednodenního Skill semináře zaměřeného na metody vyjednávání. Výuku vedli odborníci z Unibail-Rodamco-Westfield, významné realitní společnosti, která je jedním z firemních partnerů programu CEMS. Účastníky semináře vybavili dovednostmi, díky kterým budou lepšími vyjednávači v profesním i každodenním životě.
„Tento seminář byl určen pro studenty, kteří chtějí zlepšit svou vyjednávací taktiku a naučit se užitečné strategie. Získané znalosti mohou uplatnit v každodenních interakcích a budoucích zaměstnáních,“ říká Michaela Zavadil Tallová, jedna ze dvou školitelek, která je od roku 2018 leasingovou manažerkou v URW a má více než 10 let zkušeností v oblasti prodeje, vyjednávání, komunikace a projektového řízení.
Interaktivní workshop zahrnoval osvědčené postupy a případové studie, které vycházejí ze současných vědeckých poznatků z oboru psychologie a sociologie. Studenti si také získané vědomosti vyzkoušeli v simulacích, během nichž vyjednávali z pozice jednotlivce i týmu.

Tanguy de Lamartinie byl jedním ze studentů, kteří se semináře zúčastnili. „Přihlásil jsem se na tuto akci především kvůli pověsti URW. Jako člověk se zkušenostmi z realitní branže jsem se o tuto společnost, která je na trhu gigantem, vždy zajímal. Navíc od jejích odborníků, kteří se vyjednáváním živí, se mám hodně co učit,“ říká.
„Myslím, že má očekávání seminář splnil do puntíku,“ hodnotí seminář Tanguy, který si z něj podle svých slov odnesl zejména 10 zlatých pravidel vyjednávání. „Myslím, že díky tomuto desateru budu mít v budoucích vyjednáváních mnohem větší sebedůvěru,“ dodává.
Na konci semináře si na účastníky udělala čas také vedoucí HR, aby s nimi probrala pracovní příležitosti v URW. „Skill seminář mi také rozšířil obzory v případě vyhlídek na budoucí spolupráci s URW. Rád jsem se dozvěděl, jaké možnosti na absolventy CEMS čekají,“ uzavírá Tanguy.
Odborníci z URW učili vyjednávat studenty CEMS na speciálním semináři