Ohlédnutí za Dnem otevřených dveří FPH

V pátek 12. ledna 2024 jsme přivítali uchazeče o studium na Fakultě podnikohospodářské na půdě VŠE.

Před zaplněnou Vencovského aulou nejprve vystoupil docent Václav Stříteský, který představil fakultu a její zaměření. Studijní programy a přijímací řízení poté osvětlila proděkanka pro pedagogickou činnost dr. Hana Lorencová.

O programu Arts management pohovořil dr. Ilja Šmíd a dr. Mario Kubaš. A program Master in International Management/ CEMS přiletěl až ze zahraničí představit jeho absolvent a bývalý prezident CEMS Club Prague Evžen Balomenos.

Po úvodní přednášce následovala pro zájemce prohlídka školy s našimi současnými studenty, kteří uchazeče nejen provázeli, ale také ochotně zodpovídali jejich dotazy.

Všem uchazečům, kteří se Dne otevřených dveří FPH zúčastnili, děkujeme za jejich zájem o naši fakultu a přejeme hodně štěstí u přijímacího řízení.

Ohlédnutí za Dnem otevřených dveří FPH