Otevíráme brány novým studentům – Podávání přihlášek na FPH /3.12. – 30.4./

Končíš střední školu nebo bakalářské studium? A přemýšlíš nad studiem ekonomie či managementu? Pak si k nám nezapomeň podat přihlášku! Termíny podávání přihlášek a přijímacích zkoušek najdeš u vybraného stupně studia.

Určitě se podívej i na web MyFPH.cz do sekce pro uchazeče, kde se dozvíš další zajímavé tipy ke studiu na FPH nebo se nás přijď zeptat na to, co tě zajímá v Den otevřených dveří VŠE v úterý 18.12., více informací najdeš na stránce DOD.

Proč si vybrat FPH?

1. Jako jediná fakulta v ČR jsme získali akreditaci EQUIS, kterou má jen 1 % nejlepších byznys škol světa.

2. Máme přes 100 firemních partnerů, kteří jsou zapojeni do výuky a poskytují studentům odborné praxe.

3. V rámci zahraničních pobytů můžete studovat na více než 250 partnerských univerzitách po celém světě.