Povinný předmět pro prváky Úvod do studia /12.- 13.9. 2023/

12. září
13. září
2023

Jedná se o první předmět (v InSIS veden jako 33F100 Úvod do studia), který studenti nastupující do bakalářského studia na FPH absolvují. Předmět je koncipován tak, aby studentům pomohl s přechodem ze střední na vysokou školu. Cílem předmětu je představit fakultu a význam studovaného programu, vysvětlit logiku studia na fakultě, představit klíčové studijní příležitosti a podpořit studenty k tvorbě vlastní studijní cesty.

Co vás čeká?

• Představení studovaného programu a jeho smyslu
  • Vyjasnění očekávání FPH od studentů v kontextu nabízených možností
  • Seznámení se spolužáky ve studijní skupině
  • Prohlídka školy se starším studentem
  • Neformální networking ve studijní skupině
  • Nasměrování, jak převzít odpovědnost za své studium
  • Praktické tipy, jak být při studiu úspěšný
  • Představení možností výjezdů do zahraničí zástupci OZS
  • Dobrovolná prohlídka areálu Jižní Město (ve čtvrtek 14. 9.) – pouze pro program Podniková ekonomika a management
  • Setkáte se s děkanem fakulty, proděkankou pro pedagogiku, některými vyučujícími, staršími spolužáky, absolventy a zástupci firemních partnerů fakulty ze společností Kaufland a Nestlé

Podrobnější informace k Úvodu do studia vám byly zaslány na váš školní email v minulém týdnu. Další informace můžete najít také zde.

Povinný kurz pro prváky Úvod do studia /12.- 13.9. 2023/