Poznejte nejen studijní možnosti na FPH v rámci Dne otevřených dveří VŠE /18.12./

Přemýšlíte, jestli je pro vás ekonomické zaměření tou správnou volbou? Čím se naše fakulta liší od ostatních ekonomicky a manažersky zaměřených fakult? A jak u nás probíhá studium? Ne jen na tyto, ale i na spoustu vašich zvídavých dotazů vám rádi odpovíme v rámci Dne otevřených dveří na VŠE, který proběhne v v úterý 18. prosince 2018.

Rádi bychom vás touto cestou pozvali nejen na náš stánek, ale i využít možnosti prohlédnout si celý areál VŠE na Žižkově a zjistit, co nejvíce informací, které vám usnadní rozhodování.  Dveře jsou u nás otevřené všem zájemcům o bakalářské, navazující magisterské studium či další nabízené studijní programy jako jsou MBA či Honors Academia.

KDY? V úterý 18.12. od 9 do 14 h

KDE? Atrium Rajské budovy, areál VŠE, Žižkov

Harmonogram DOD Fakulty podnikohospodářské
9:00 – 14:00 stánek FPH: informace, studijní obory, soutěž o ceny Atrium Rajské budovy
10:00 program pro zájemce o studium a setkání se studenty i zástupci fakulty RB 212
11:00 program pro zájemce o studium a setkání se studenty i zástupci fakulty RB 212
12:00 program pro zájemce o studium a setkání se studenty i zástupci fakulty RB 212
13:00 program pro zájemce o studium a setkání se studenty i zástupci fakulty RB 212

Mimojiné, pokud jste studentem střední školy, budete mít navíc příležitost vyzkoušet si zkrácenou podobu přijímacích testů nanečisto nebo načerpat informace o možnostech získání mezinárodních jazykových certifikátů.

Událost najdete také na Facebooku.