Pozvánka na on-line Den otevřených dveří VŠE /21. 12. 2021/

Říká se, že na VŠE je těžká matika, že studium je anonymní, anebo že kreditový systém je záludný… Je to ale pravda? Zjistěte, jak je to s mýty, které o VŠE kolují. Zjistěte, co obnáší studium a jaký je studentský život na VŠE. Zveme vás na Den otevřených dveří VŠE, uskuteční se 21. prosince 2021 od 14 h formou živého přenosu vysílaného přímo ze školního studia.

Nenechte si ujít podrobnosti o studiu a studentském životě. VŠE i letos otevírá zájemcům o bakalářské studium své virtuální dveře. Během streamu se představí všech šest fakult, o své postřehy se s vámi podělí studenti i vyučující a prostor bude i na vaše dotazy. Nepřijdete ani o prohlídku kampusu, podrobnosti o ubytování, zahraničních výjezdech nebo aktivitách studentských spolků…

Fakulta podnikohospodářská přijde na řadu 15:15, ale ptát na chatu se nás můžete už od začátku přenosu.

Další důležité informace k akci najdete na webu denotevrenychdveri.vse.cz nebo na Facebooku Studuj na VŠE.