Přednáška na téma: Coworking & Future development trends /13.11./

Zajímá vás, kam směřuje moderní coworkingové prostředí? Záleží vám na tom, aby prostory, ve kterých pracujete byli co nejefektivnější pro vaši práci? Pak přijďte na panelovou diskuzi se zajímavými hosty z podnikatelského prostředí na téma Coworking a budoucí vývoj, kterou pořádá katedra podnikání Fakulty podnikohospodářské.

KDY: v úterý 13. listopadu od 18:00

KDE: místnost RB213, VŠE, Žižkov

Moderní coworkingové prostory vznikly před deseti lety uprostřed zuřící globální krize, převážně jako útočiště pro freelancery a pracovníky na volné noze, kteří doposud pracovali z domova nebo knihoven. V Praze je možná nejbohatší ekosystém coworkingových prostorů v Evropě a jejich popularita stále roste. Manažeři lokálních center budou probírat aktuální trendy, které mění prostory, ve kterých pracujeme, odhalí pozitivní dopady práce ve sdílených kancelářích a pokusí se odhadnout budoucí vývoj coworkingu v Praze i ve světě.

Hosté:

Will Bennis, PhD / Zakladatel Locus Workspace
Hana Krejči / Zakladatelka BabyOffice
Petra Hubačová / Manažerka Business Link Praha
Karel Pelán / Country Manager IWG Czech Republic & Slovakia
Petr Klymec / Expansion Lead Europe, Israel, Australia & Africa WeWork

Panel moderuje Michal Andera, PhD / Vysoká škola ekonomická, Katedra podnikání.

Facebook událosthttps://www.facebook.com/events/273124196878544/

Akci pořádá Katedra podnikání, Fakulta podnikohospodářská, Vysoká škola ekonomická v Praze.