Představujeme fakultní PR tým, který stojí nejen za projektem myFPH!

Zajímalo by vás, kdo stojí za obsahem Facebooku? Kdo se podílel na nápadu a realizaci fakultních mikin? Nebo komu napsat, pokud byste chtěli FPH podpořit na vysokoškolských veletrzích nebo Dni otevřených dveří? Poznejte PR tým FPH – Zuzku, Hanku a Petra.

PR tým FPH pro vás zjišťuje informace o veškerém dění na fakultě a kolem ní a šíří je mezi vás nejen tady na webových stránkách, ale i na facebooku FPH, instagramu, LinkedInu nebo školních plazmách (3. a 4. patro). Pod záložkou Kontakty, v pravém horním rohu, najdete kontakty na naši PR sestavu. Každý z nás má jinou roli, tak ať víte, na koho se obracet, ať už budete chtít zveřejnit událost pořádanou katedrou nebo studentským spolkem, zjistit více o studijních programech v angličtině nebo nám třeba dát tip na šikovného kameramana nebo fotografa.

Neváhejte se na nás obrátit, od toho jsme tu!

Ing. Hana Kruczková

PR českých programů