Představujeme fakultní PR tým, který stojí nejen za projektem myFPH!

Zajímalo by vás, kdo stojí za obsahem Facebooku? Kdo se podílel na nápadu a realizaci fakultních mikin? Nebo komu napsat, pokud byste chtěli FPH podpořit na vysokoškolských veletrzích nebo Dni otevřených dveří? Poznejte PR tým FPH – Zuzku, Hanku a Petra.

PR tým FPH pro vás zjišťuje informace o veškerém dění na fakultě a kolem ní a šíří je mezi vás nejen tady na webových stránkách, ale i na facebooku FPH, instagramu, LinkedInu nebo školních plazmách (3. a 4. patro). Pod záložkou Kontakty, v pravém horním rohu, najdete kontakty na naši PR sestavu. Každý z nás má jinou roli, tak ať víte, na koho se obracet, ať už budete chtít zveřejnit událost pořádanou katedrou nebo studentským spolkem, zjistit více o studijních programech v angličtině nebo nám třeba dát tip na šikovného kameramana nebo fotografa.

Neváhejte se na nás obrátit, od toho jsme tu!

Mgr. Zuzana Valentová

Moje role:
Facebook, Instagram a Youtube, PR mezinárodních programů, promo materiály a předměty

zuzana.valentova@vse.cz, 224 09 8326

Baví mě:
pole dance, snowboard, čtení, psaní, cestování

Ing. Hana Kruczková

Moje role:
kampaně cílené na zájemce o české programy, web FPH a myFPH, veletrhy a dny otevřených dveří, komunikace se středními školami, promo materiály a předměty, Media Relations

hana.kruczkova@vse.cz, 777 461 699

Baví mě:
cestování, čtení, jóga, šití, tvorba šperků