Přes 800 čerstvých absolventů CEMS míří na událost roku CEMS Annual Events 2023 v Londýně

Konec roku patří každoročně CEMS Annual Events – několikadenní akci členských škol CEMS aliance, jejímž vrcholem je tradičně CEMS graduace, během níž se čerstvým absolventům programu předávají diplomy a zástupci škol a firemních partnerů přebírají ocenění za aktivity, ve kterých mezi sebou členské školy soutěží. Letos se CEMS Annual Events 2023 konají od 6. do 10. prosince v Londýně, kde slavnosti hostí univerzita London School of Economics (LSE).

Celkem si v Londýně osobně převezme své diplomy více než 860 absolventů ze všech 33 škol, které jsou členy CEMS aliance. Z Vysoké školy ekonomické v Praze jich bude letos 29. Spolu s nimi do Londýna jede také paní prorektorka pro mezinárodní vztahy a bývalá rektorka VŠE prof. Ing. Hana Machková, CSc., která se v minulosti zasadila o rozvoj programu CEMS na VŠE, akademický ředitel pražského CEMSu doc. Ing. Ladislav Tyll, MBA, Ph.D. a Ing. Šárka Otčenášková, CEMS Corporate Relations Manager.

Loni se CEMS Annual Events konaly v Káhiře a pro pražský CEMS se jednalo o zatím nejúspěšnější rok v historii CEMSu na VŠE (od roku 1998). Zástupci pražského CEMSu z ní zpět na VŠE přivezli rovnou tři prestižní ocenění:

• Nejlepší škola roku 2022
  • Global Strategy kurz roku 2022 (vyučován ak. ředitelem Ladislavem Tyllem)
  • CEMS Junior Alumni roku 2022 (ocenění získala CEMS VŠE absolventka 2029 Kate Zhuzha)

Předloni pak pražský CEMS poprvé vyhrál ve spolupráci s firemním partnerem ASAHI Europe & International nejlepší tzv. CEMS Business Project, jež je povinný pro studenty prvního ročníku. „O nejlepší byznysový projekt se rozhodně ucházíme i letos,” říká Tyll.

Hlavní slavnostní ceremoniál se bude konat 10. prosince 2023 v 17:30  – 20:00 hodin (16:30 – 19:00 hod. GMT). Livestream z něj bude možné sledovat na Facebooku CEMS MIM, Prague University of Business and Economics. Držíme CEMSu z Fakulty podnikohospodářské na VŠE palce, aby domů přivezl další ocenění, a novým absolventům přejeme hodně štěstí v jejich budoucí kariéře a aby si slavnostní graduaci plnou networkingu a večírků moc užili!