Prestižní vydavatelství Ivey Publishing zveřejnilo případovou studii L. Tylla a M. Srivastavy

Prestižní světové vydavatelství Ivey Publishing publikovalo případovou studii: Mejzlík Modellbau: Seeking Directions to Fly High, zpracovanou kolegy z katedry strategie Ing. Ladislavem Tyllem, MBA, Ph.D. a Mohitem Srivastavou, Dr. rer. pol. Případová studie je součástí výuky nejen v rámci předmětu Strategie růstu vyučovaném na FPH, ale je k dispozici pro výuku i dalším vzdělávacím institucím a fakultám po celém světě.

Studie odráží reálný business case, kde podle zadání studenti řeší po celý semestr možnosti dalšího růstu firmy. Výhodou pro naše studenty je, že mají možnosti konzultací přímo se zástupci firmy, přičemž právě jim je case na konci semestru prezentována.

Tato případová studie je již úspěšně využívaná v rámci kurzu Strategie růstu ve vedlejší specializaci Consulting.