Přihlášky na semestrální výměnné pobyty v zahraničí v LS 2021 pro studenty 2. ročníků Bc. studia

OZS zveřejnilo nabídku míst pro nadcházející přihlašování na semestrální výměnné pobyty v LS 2021 pro studenty 2. ročníku bakalářského studia. Studenti si budou moci vybírat z míst na partnerských školách v Evropě i v zámoří. Přihlášku lze podat nejen v angličtině, ale i v dalších jazycích. Zveřejněná nabídka může být doplňována a aktualizována, a to až do otevření přihlášek v InSIS 6. 7. 2020.

Studenti podávající přihlášku v němčině nebo španělštině, kteří nemají doloženou úroveň jazyka B2, se mohou do 15. 7. 2020 nechat přezkoušet na příslušné katedře. Pro více informací prosím kontaktujte ozs@vse.cz.

Nabídka míst je zveřejněna na SharePointu. (Stejné logovací údaje jako do InSIS.)

Detaily k podávání přihlášek naleznete ZDE.

Harmonogram:

6. – 15. 7. 2020 15:00 elektronické přihlašování prostřednictvím InSIS
20. 7. 2020 zveřejnění výsledků (rozpis studentů na jednotlivé školy)

*Sledujte OZS na FB VSE Study Abroad a IG vse_studyabroad pro přehled o všech novinkách.