Přihlašování do mentoringového programu FPH spuštěno /do 2.11. 2023/

Právě jsme spustili přihlašování do už třetího ročníku mentoringového programu, který vám otevře dveře k osobnímu a profesnímu růstu. Získejte cenné rady a odbornou podporu od zkušených mentorů, kteří vám pomohou s rozvojem klíčových dovedností, uplatněním schopností, orientací ve vybraném oboru nebo s rozvojem podnikatelského nápadu. Navíc navážete profesní kontakty, které se vám mohou do budoucna hodit.

10měsíční mentoringový program poběží od ledna 2024 a je určen pro studenty a absolventy Fakulty podnikohospodářské. Přihlásit se mohou studenti navazujícího magisterského studia a čerství absolventi do 2 let od promoce.

Mentoring je proces sdílení zkušeností, znalostí, inspirace a pozitivní motivace. Je založen na profesionálním vztahu a důvěře dvou osob. Mentoři pomáhají profesně i osobně rozvíjet menteeho a nasměrovat ho v tématu, které si mentee určí.

Hlásit se můžete do čtvrtka 2. 11. 2023 včetně. Součástí přihlášky je také CV a motivační dopis (včetně nástinu témat).

Pusťte si mimořádný díl podcastu „ze života FPH“.

A co na mentoring říkají jeho účastníci?
Přihlašování do Mentoringového programu FPH spuštěno /do 2.11. 2023/