Přihlašování do Mentoringového programu FPH spuštěno /do 6.11. 2022/

Jste proaktivní, máte zájem o svůj rozvoj a zároveň cítíte, že potřebujete pomoci s vytyčením cesty, uplatněním schopností, orientací ve vybraném oboru nebo rozvojem podnikatelského nápadu?

Od ledna 2023 poběží již druhý ročník 10měsíčního mentoringového programu určený pro studenty a absolventy Fakulty podnikohospodářské. Přihlásit se mohou studenti navazujícího magisterského studia a čerství absolventi do 2 let od promoce.

Mentoring je proces sdílení zkušeností, znalostí, inspirace a pozitivní motivace. Je založen na profesionálním vztahu a důvěře dvou osob. Mentoři pomáhají profesně i osobně rozvíjet menteeho a nasměrovat ho v tématu, které si mentee určí.

Do mentoringového programu 2023 se můžete přihlásit do 6. 11. 2022. Součástí přihlášky je také CV a motivační dopis (včetně nástinu témat).

Pusťte si mimořádný díl podcastu „ze života FPH“.
A co na letošní běh říkají jeho účastníci?

S touto aktivitou nám pomáhá:

Přihlašování do Mentoringového programu FPH spuštěno /do 6.11. 2022/