Přihlaste se do soutěže byznysových případových studií

HEROES OF TOMORROW je celosvětová soutěž byznysových případových studií a dává každé otevřené a bystré studentské hlavě příležitost vytvořit prostřednictvím top značek společnosti Unilever skutečně pozitivní dopad na svět kolem nás.

Každý rok se nejlepší a nejosvícenější studenti z celého světa připojují k tomuto programu a vytvářejí inovativní řešení pro skutečné byznysové výzvy.

CO VÁM ÚČAST V HEROES OF TOMORROW PŘINESE?

SKUTEČNÉ ZNAČKY, SKUTEČNÉ VÝZVY, SKUTEČNÉ ODMĚNY

Najděte nejlepší řešení pro problém konkrétní značky z našeho portfolia a buďte přímo u toho, když vašim nápadům vdechneme život a přivedeme je na trh. A když budou vaše nápady tak dobré, že vyhrají národní a evropské kolo, pošleme vás do Londýna, kde budete soutěžit s nejlepšími studenty z celého světa.

OBJEVTE UNILEVER ZEVNITŘ

Získejte skutečný pohled do dynamického světa FMCG v Unileveru a uvidíte, jak jako světová špička vytváříme lepší budoucnost pro všechny.

ZÍSKEJTE SKUTEČNÉ OBCHODNÍ ZKUŠENOSTI

Pracujte společně s našimi experty v oblasti reálných případových studií našich globálních značek, abyste přišli s inovativními řešeními s reálným obchodním dopadem.

TRÉNINK NA SVĚTOVÉ ÚROVNI

Získejte inspiraci od nejlepších marketingových manažerů Unileveru a naučte se precizně formulovat své nápady, inovativně přistupovat k dané problematice, nacházet jedinečná řešení a pozitivně tak ovlivňovat svět kolem nás všech.

Více informací a přihlášení naleznete zde

Přihlaste se do soutěže byznysových případových studií