Přijďte na akci SFS VISION podporující mladé módní návrháře /11.11. 2023/

V sobotu 11. 11. 2023 se v prostorách Kolektor café od 18 hodin uskuteční akce SFS VISION.

SFS VISION je následovník jarní přehlídky SFS23, která měla velmi pozitivní ohlasy, a proto se tým rozhodl s tímto projektem pokračovat a před jarním SFS24 uspořádat ještě jednu akci, kam se může přijít podívat opravdu každý – bude totiž otevřená veřejnosti. Účelem akce je rozšířit povědomí o mladých českých návrhářích mezi širší společnost a poskytnout ochutnávku jarní přehlídky.

Těšit se můžete na módní přehlídku, kde svou tvorbu ukáží návrháři, kteří se podíleli na SFS23, ale také nové tváře. Tito návrháři jsou studenty několika českých návrhářských škol. Uvidíte například tvorbu Terezy Pirklové, Emy Domanické, Jeremiáše Fürsta, Veroniky Hájkové, Tomáše Sedláčka a dalších.

Přehlídka se bude odehrávat v jednom delším bloku, ve kterém se představí všichni návrháři se svými zhotovenými modely. Celý večer bude také doprovázen tvorbou mladých hudebníků.

Koupený lístek ani QR kód nepotřebujete. Prostě jen přijďte 😀

Kdo za projektem stojí?

Za akcí stojí devět studentů programu Arts management. Dohromady se dali právě při organizaci prvního ročníku Student Fashion Show (SFS23) a rozhodli se, že projekt nechtějí nechat umřít, ale oživí ho a nadále na něm budou pracovat.

Vedoucími projektu jsou:
Polina Bogoslavets a Šimon Běhan

Další členové týmu jsou:
Kateřina Makovičková (social media, graphic design, marketing and PR), Pavlína Tisoňová (social media, marketing and PR), Sára Onderová (social media, marketing and PR), Václav Vágner (finance), Veronika Vojtěchová (production), Adam Hrubý (production) a Tom Oleksink (production)

Přijďte na akci SFS Vision podporující mladé módní návrháře /11.11. 2023/