Připomeňte si akci VŠE Alumni Homecoming

V sobotu 21.10. se na VŠE konal největší sraz absolventů k výročí 70 let od jejího vzniku – Alumni Homecoming.

Návštěvníci měli možnost poslechnout si přednášky z praxe, absolvovat prohlídku žižkovského kampusu, seznámit se s MBA/MPA programy, společně se vyfotit nebo se podívat podívat na vystoupení folklórního souboru Gaudeamus či si poslechnout vystoupení pěveckého sboru VŠE. Rektor VŠE doc. Ing. Petr Dvořák, Ph.D. společně s vedením školy také slavnostně zakrojil dort k 70. výročí založení VŠE. A celý program zakončilo vystoupení skupiny Ajn Kesl Buntes a afterparty s DJ Andy Road v atriu Rajské budovy.

Za FPH jsme si pro absolventy připravili přednášku Simony Kijonkové moderovanou docentkou Danielou Pauknerovou, na téma „Udržování rovnováhy mezi pracovním a osobním životem“. V rámci workshopu „Mistrovství hledání komfortu v diskomfortu“ s Jakubem Chomátem si absolventi díky krátkému ponoření končetin do ledové vody mohli na vlastní kůži vyzkoušet, jak mocné je nastavení naší mysli ve spojení s vědomou práci s dechem. A také se dozvědět více o Wim Hof metodě a vědomé práci s diskomfortní situací.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili, a těšíme se na další setkání.

Atmosféru VŠE Alumni Homecomingu si můžete připomenout v naší fotogalerii níže.

Připomeňte si akci VŠE Alumni Homecoming