Program Honors Academia opět otevírá dveře novým uchazečům a to do 16.1.

Jedná se o nadstandardní vzdělávací a tréninkový program určený ambiciózním a cílevědomým studentům, kteří na sobě chtějí dále pracovat a získat vedle vysokoškolského vzdělání něco “navíc”. Součástí studia jsou především prakticky zaměřené předměty vedené lektory s odbornou praxí a zkušenostmi s business prostředí, očekávat můžete také projekty, zajímavé exkurze a společně strávený čas s inspirativními lidmi.

Nově se mohou hlásit i studenti, kteří úspěšně ukončili 3.semestr bakalářského stupně studia. Termín pro podání přihlášek končí ve středu 16.1.2019, následně proběhne dvoukolové přijímací řízení – dopoledne testy a odpoledne krátké pohovory. Všechny potřebné informace k podání přihlášky, termíny či studijní předměty najdete na webu Honors Academia.