Promoce absolventů oborů magisterského studia

Promoce absolventů oborů magisterského studia Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze, kteří dokončili studium v období od 6. 3. 2018 do 20. 6. 2018 včetně, se konají v pátek 29. června 2018  ve Vencovského aule Vysoké školy ekonomické v Praze dle následujícího časového harmonogramu:

• 9:00 obor Management – celý (tj. ti, kteří nastoupili do studia od ak. r. 2016/17), obor Podniková ekonomika a management – příjmení A – Hal
  • 11:00 obor Podniková ekonomika a management – příjmení Ham – Malá, obor International Management – celý, MBA
  • 17:00 obor Podniková ekonomika a management – příjmení Malč – Y, Obor Arts Management – celý

Prosíme promované, aby se ve společenském oděvu dostavili do 1. patra Vencovského auly hodinu před promocí. Příchod hostů probíhá z přízemí cca 30 minut před promocí.

Případnou neúčast prosím sdělte na e-mail: jezkovam@vse.cz