Pusťte si nový podcast „ze života FPH“

Fakulta podnikohospodářská spouští svůj vlastní podcast! Stojí za ním dvě studentky magisterského programu Management Ludmila Faltusová a Natálie Vojtková.

Do svého studia si budou průběžně zvát hosty z řad akademiků, absolventů i studentů fakulty. Každý díl bude mít zhruba dvacet minut a těšit můžete se nejen na rozhovory plné zajímavých informací, ale třeba i na tzv. horké křeslo, tedy sérii rychlých otázek, které musí v krátkém čase zodpovědět každý z hostů studia.

Kde si podcast pustit?

První díl podcastu „ze života FPH“ vychází už dnes, tj. v pondělí 14. února. Historicky prvním hostem byla Ing. Hana Lorencová, Ph.D., z Katedry manažerské psychologie a sociologie a dvojnásobná držitelka titulu Nejlepší pedagog FPH.

Podcast je dostupný na následujících platformách:

Přejeme příjemný poslech!

Pusťte si nový podcast „ze života FPH“