Rektorský sportovní den /27.4./

Na středu 27. dubna připadá Rektorský sportovní den a nekoná se výuka. Přijďte se tento den zúčastnit Souboje fakult nebo TURNAJŮ ve fotbalu, beachvolejbalu, tenisu a dalších kolektivních sportech, připravena je i vycházka pražskými lesoparky nebo splutí Sázavy.

Mezi 16 a 21 hodinou na kolejích Jarov proběhne Souboj fakult ve sportovních disciplínách. V jedné části budou vybraní reprezentanti jednotlivých fakult bojovat o cenné body ve třech divácky atraktivních a silově náročných disciplínách – Knock in a nail, Bring Sally up/down, Over the shoulder – Atlas.

V druhé části programu můžete i vy získat body pro svou fakultu skrze účast v zábavných soutěžích:

• Softball
  • Střelba z laserových pušek
  • Chůze na chůdách
  • NHL střelba na cíl
  • Orientační soutěž Píchač

Fakulta s nejvyšším počtem bodů získá Putovní pohár rektora VŠE, takže přijďte, protože každý bod se počítá.

V rámci doprovodného programu se můžete těšit na DJ, vystoupení kapely, prezentaci studentských spolků, dobré jídlo a pití  a mnohé další.

Více o Souboji fakult, turnajích a sportovních aktivitách najdete zde.

Rektorský sportovní den /27.4./