ŠANCE Islands – VŠE pořádá největší virtuální veletrh práce v ČR

Rádi bychom vás pozvali na významnou akci naší školy – ŠANCE Islands, unikátní virtuální veletrh, který pořádá Rozvojové a poradenské centrum VŠE. V současné době se jedná o největší 3D virtuální pracovní veletrh v ČR.

Hledáte v této nelehké době práci nebo si chcete udělat představu o tom, jaká kariéra na vás v budoucnu u různých firem a institucí čeká? Navštivte ŠANCE Islands a setkejte se zástupci nadnárodních i domácích firem a institucí, a to v prostředí virtuálních tropických ostrovů.

Veletrh se koná 20.-24. dubna vždy v čase od 10:00 do 16:30 h, veškeré informace najdete na webu sanceislands.vse.czNa akci je nutné se registrovat ZDE.

Doporučujeme se zaregistrovat co nejdříve, protože kapacita virtuálního světa je omezena pouze na 2 000 osob. Navíc při registraci nejpozději do 16. 4. 2021 budete zařazeni do slosování o speciální voucher do exotického ráje Tropical Islands v Německu.

Co vás čeká?
Veletrh se bude konat virtuálně na tropických ostrovech. Virtuální svět si můžete představit jako počítačovou hru, kdy každý účastník chodí po ostrovech za pomoci svého panáčka/avatara a navštěvuje jednotlivé stánky.

• Těšit se můžete na více než 100 vystavujících ve třech dnech
  • Akce se zúčastníte z pohodlí domova
  • Chystáme pro vás bohatý doprovodný program – fotokoutek, konzultace CV, koučink apod.
  • Aktivní účastníci akce budou zařazeni do soutěže o 11 000 Kč
  • Uděláte si přehled o pracovním trhu, zjistíte podmínky, nároky a platové ohodnocení

Věříme, že akce pro vás bude zároveň velkým zážitkem. Zjistíte mnoho cenných informací, poznáte nové potencionální zaměstnavatele, užijete si tropickou atmosféru a potkáte se se svými spolužáky alespoň virtuálně, když to v této době není možné osobně.

Těšíme se na vás na veletrhu ŠANCE Islands!