Setkání VŠE Family Business Clubu /27.11. 2023/

Hlavním hostem setkání nástupců v rodinných firmách z řad studentů a absolventů VŠE bude Ing. Michele Stasa Ouzký, Ph.D. Představí příběh rodinné firmy Fa RENE a.s., kterou založili její rodiče v roce 1991.

Společnost se věnuje autorizovanému prodeji a servisu osobních, užitkových i nákladních vozů značky Mercedes-Benz v Hradci Králové a ve Svitavách. Michele Stasa Ouzký spolu se svým manželem otevřeli v říjnu 2023 novou pobočku v Pardubicích.

Michele Stasa Ouzký na setkání VŠE Family Business Clubu představí celou historii rodinné firmy, aktuální podobu holdingové společnosti, charitativní činnost firmy a bude sdílet i svoji cestu, která vedla k nedávnému rozšíření firmy o novou pobočku.

Michele je členkou VŠE Family Business Clubu od jeho založení. Je absolventkou Fakulty podnikohospodářské VŠE. Letos zde dokončila i doktorské studium obhajobou disertační práce „Sociální kapitál v rodinných firmách“.

Setkání VŠE Family Business Clubu je vždy místem, kde se o rodinném podnikání diskutuje otevřeně a členové kubu zde sdílí své zkušenosti.

Přijďte načerpat inspiraci a motivaci! 27. listopadu od 18 hodin na VŠE Žižkov.

Na akci se prosím předem registrujte ZDE. Pořadatelem je Centrum pro rodinné firmy na VŠE (CRF).

Setkání VŠE Family Business Clubu /27.11. 2023/