Seznamovací kurz FPH pro první ročníky /7. 9. – 9. 9./

Jak poznat spolužáky a získat tipy od starších spolužáků ještě před začátkem semestru? No přece na seznamovacím kurzu FPH pro první ročníky!

Abyste hned od začátku měli co nejvíc kamarádů ze svého oboru a zároveň jste znali spolužáky z druhého oboru, tak si pro vás naše fakulta připravila Arts-Podniko Seznamovák. Budete se moci dokonale seznámit se svými spolužáky, zažijete koncert kapely i super diskotéku. Přes den budete moci soutěžit o hodnotné ceny i relaxovat a opalovat se. Poznáte vedení naší fakulty, některé učitele i doktorandy a dozvíte se podrobněji o oboru, na který se hlásíte. Od starších spolužáků můžete získat užitečné rady a tipy.

Termín: 7. 9. – 9. 9. 2020

Místo: Areál VŠE, Jindřichův Hradec

Cena: 2 400 Kč (včetně ubytování a stravování – plná penze + svačina, v ceně je též tričko, informační knížečka pro prváky, sportovní vyžití – kanoe, kajaky, kola, badminton, baseball, floorbal, basketbal, fotbal, házená, lanové centrum, deskové hry, karetní hry, poker, hodnotné ceny pro vítěze různých soutěží a mnoho dalšího)

Více info: https://seznamovacikurzy.vse.cz/#fph