SingularityU Czech Summit 2019 v Praze /2. 4./ Přihlašte se o svůj lístek!

Zajímají vás technologie nebo byznys budoucnosti? Grow with Google a Singularity University zvou studenty na jedinečný Singularity University Summit 2. 4. od 12:00-18:00 v pražských prostorech paláce Žofín.

Počet lístků je omezen! Přihlaste se o svůj lístek zdarma na info@singularityuczechsummit.com.

Vizionáři ze Silicon Valley a  z dalších částí světa opět míří do České republiky. Ve dnech 1. a 2. dubna 2019 se totiž v Praze na Žofíně bude již podruhé konat prestižní SingularityU Czech Summit 2019. Vystoupí na něm více než 25 špičkových expertů, kteří představí nové trendy v oblastech, jako je umělá inteligence, genetika, mobilita, bankovnictví či biotechnologie  a kteří prozradí také to, jaká posuny nás čekají ve vzdělávání, na trhu práce, nebo jaká je budoucnost demokracie či umění. Česko je zatím jedinou zemí ve střední a východní Evropě, kde se tento futuristický kongres Singularity University koná. A my bychom moc rádi, aby u této události mohli být nejenom významní podnikatelé, vědci a inovátoři, ale také nadějní čeští studenti.

Na co se můžete těšit?

• Vstup na Singularity University Summit 2/4 zdarma v rámci speciálního programu pro studenty.
  • Meet & Greet s vybranými speakery Singularity University Summitu, kde se studenti dozví novinky z jejich oborů a budou mít příležitost se speakery diskutovat.
  • Zapojení do studentské soutěže na tému „Jobs of the Future“, kde budou studenti prezentovat své nápady před porotou i z Googlu a mohou vyhrát výlet na Singularity University konferenci v Evropě podle svého výběru.

Pro koho je studentský program na konferenci určen:

• studenti SŠ a VŠ (15-25 let)
  • studenti se zájmem o technologie, inovace, byznys, budoucnost
  • studenti, kteří mluví anglicky (celá konference probíhá v AJ)
  • limit 10 studentů na školu