Staňte se na den studentem FPH!

Chtěli byste studovat na Fakultě podnikohospodářské? Rádi byste zažili skutečnou přednášku a potkali stávající vyučující ještě před podáním přihlášky?

Nyní můžete. Jednoduše: online!

V rámci akce „Na den studentem FPH“ máte možnost vybrat si jednu z nabízených přednášek níže, na tu se přihlásit prostřednictvím formuláře a pak už jen počkat, až do mailu dorazí odkaz na danou přednášku.

Z čeho můžete vybírat?

Pro zájemce o bakalářský studijní program Podniková ekonomika a management jsme připravili následující:

Podniková ekonomika a management

Zájemci o bakalářský studijní program Arts management mohou vybírat z těchto přednášek:

Arts management

A jak se na přednášku dostat?

Stačí se jen zaregistrovat přes tlačítko níže a my vám pak den předem na váš email pošleme link na Zoom s heslem nebo pozvánku na Teams. Ani v jednom případě není potřeba nic instalovat, přednášku si v klidu můžete pustit přímo ve svém prohlížeči.

Přihlásit se na přednášku

Rádi byste se navíc podívali, jak to u nás ve škole vypadá?

Osobně to nejde, a proto jsme pro vás připravili virtuální cestu za diplomem, při které objevíte nejen prostory školy, ale díky interaktivním bodům zjistíte také mnoho zajímavostí a důležitých informací o naší fakultě.

Vydat se na virtuální cestu za diplomem
Staňte se na den studentem FPH!