Startup Night: meziuniverzitní setkání studentů se zájmem o startupy, inovace a společensky prospěšné podnikání /15.11. 2023/

Jeden večer. 200 byznys nadšenců. Nekonečno příležitostí.

Už 15. listopadu se koná čtvrtá Startup Night! Chcete měnit svět technologií a hledáte k sobě softwarového génia? Chcete posunout svůj projekt na vyšší level, ale pořád se poohlížíte po investorech? Chcete poznat motivované lidi, kteří smýšlí stejně jako vy a budou vás hnát vpřed?
Pak dorazte na největší studentský byznys networking v Česku, který vás propojí (nejen) s podnikavými lidmi z pěti největších pražských univerzit!

Už 15. listopadu v 18:30 se potkáme v prostorách Václavák 22.

Na co se můžete těšit?

• prezentace studentských projektů
  • networking
  • speed dating
  • workshopy
  • panelová diskuze
  • dj a další

Lístky za zvýhodněnou cenu koupíte zde.  V ceně je i welcome drink a drobné občerstvení.