Studenti FPH zvítězili v soutěži EY Audit Challenge

Gratulujeme našim studentům, kteří se svou případovou studií vybojovali první místo v soutěži EY Audit Challenge. Jmenovitě Zdence Havlové, Samuelovi Graňákovi a Tomášovi Kováčovi.

Soutěž byla postavena na vypracování případové studie, která se zabývala vybraným odvětvím a analýzou tohoto odvětí. Následovala analýza konkrétního podniku v odvětí a stanovení možných auditorských rizik. V průběhu celé soutěže probíhaly také semináře, na jejichž konci bylo možné získávat body z kvízů, které se počítaly do finálního hodnocení.

Tým našich studentů zvítězil s případovou studií zpracovanou na odvětví spotřebitelského průmyslu ve spojení s obnovitelnými zdroji energií. Konkrétně šlo o výrobu a prodej biomasy a biopaliv.

Studenti FPH zvítězili v soutěži EY Audit Challenge