Otevření podávání přihlášek na výměnné zahraniční studijní pobyty pro magisterské studenty /11.-18. 2./

Každý vysokoškolský student by měl alespoň jednou za studium vyjet do zahraničí na studium. Nejen, že nemusíte platit školné, které se na těch nejlepších školách vyšplhá i přes 100.000,- na semestr, ale máte jedinečnou možnost strávit 4-5 měsíců v jiné zemi, jiné kultuře a obklopeni novými přáteli. Naučíte se dívat se na věci z různých a nových pohledů a posunete svoji znalostní laťku o metry výše, ale také zjistíte spoustu věcí o sobě sama, o tom, co všechno dokážete, i když jste na míle daleko od místa, kde jste doma.

Výběrové řízení probíhá pouze jednou ročně, a tak je potřeba zvážit včas, kdy a kam chcete vyjet. Veškeré informace najdete na stránkách Oddělení zahraničních styků. Podávání přihlášek na semestrální výměnné pobyty v akademickém roce 2019/20 probíhá elektronicky v InSIS v následujících termínech:

• výjezdy v rámci Mgr. studia 11.-18.2.2019
  • výjezdy v rámci Bc. studia 19.-26.2.2019

Detaily k výběrovým řízení, včetně harmonogramu zde.

Informace jsme pro vás také sepsali na webu myFPH, kde najdete i video, ve kterém se s vámi podělí o zkušenost i naši studenti.

Přehled partnerských univerzit, na kterých můžete studovat najdete zde.