Týden inovací ve výuce na FPH /31.10. – 4.11. 2022/

31. října
4. listopadu
2022

V letošním zimním semestru nás poprvé čeká inovační týden. Nová položka v harmonogramu akademického roku dostojí svému názvu „inovační“, zcela se totiž odchýlí od dosud zajetých výukových metod, které VŠE v Praze používá. Během 7. týdnu semestru 31. 10. – 4. 11. tak nebude probíhat tradiční rozvrhová výuka, místo ní se můžete zúčastnit aktivit podporujících moderní formy vzdělávání. Cílem Inovačního týdne je modernizovat dosavadní formy výuku, podpořit interakci mezi studenty a podpořit zavádění Learning Management Systému (LMS) na VŠE.

I Fakulta podnikohospodářská se zapojuje s celou řadou aktivit. Čekají vás jak akce přímo na Žižkově, tak i exkurze mimo areál VŠE. Nenechte si ujít příležitost prohloubit své praktické znalosti, naučit se něco nového a potkat celou řadu nových lidí, a to jak vyučujících a spolužáků, tak i osob z praxe. V případě dotazů se obraťte na uvedené kontaktní osoby.

Všechny akce pořádané FPH i VŠE najdete v kalendáři na intranetu VŠE pro studenty.

Týden inovací ve výuce na FPH /31.10. - 4.11. 2022/