Tým studentů FPH získal 1. místo v soutěži o nejlepší práci na téma turnaround management

Studentský tým vedlejší specializace Turnaround management získal první místo v celorepublikové soutěži o nejlepší studentskou práci na téma turnaround management, kterou pořádala společnost Turnaround Management Association Česká republika (TMA ČR) ve spolupráci s Katedrou strategie VŠE v Praze. Studentský tým ve složení Šimon Böhm, Alexandra Chmelíková, Matúš Melicherčík, Sára Ondříšková a Tuan Truong Anh se podílel pod vedením Jaroslava Schönfelda a Michala Kuděje na seminární práci s názvem „Due Diligence společnosti ERNST LEOPOLD s.r.o. z pohledu strategického investora“. Všichni spoluautoři převzali ocenění na Restrukturalizačním fóru 2019 v České národní bance a tři z nich se také zúčastní výroční konference TMA EUROPE, která se bude v červnu 2020 konat v Madridu.

Webové stránky soutěže naleznete zde.

Podívejte se níže v galerii, jak probíhalo předání ceny a prezentace vítězné práce před odborníky z oblasti insolvencí a restrukturalizací.